RefuFest

Stand up komedie

09.06.2018, 20.00-21.00

Scott Lee Hansen “The Angličan”

Show o životě a kultuře v Čechách z jedinečné perspektivy anglického komika. Zabývá se učením se řeči, handlováním s českými úředníky, českými dějinami, ponožkách v sandálech, pivem, Leošem Marešem, Karlem Gottem, slivovicí, pomlázkou, Anetou Langerovou a Přemyslem Otakarem I. Je to komediální průvodce po všech českých věcech. Show je interaktivní, otázky rozhodně prosíme s sebou.

Scott žije od roku 2002 v Jičíně, městě pohádek. Jako komik pořádá svá turné od roku 2007, “The Angličan”  hrál více než padesátkrát po celém Česku. Nyní hraje pravidelně s Comedy Prague a také “LaughingStones” Stand up v Brně. Je velmi aktivní a energický, určitě neváhejte kontaktovat jej po představení, nebo i klidně během show. Přijďte, posaďte se, uvolněte se. On vás provede po své komické cestě podivného světa Česka.

Blood, Love and Rhetoric

Originální a nejvtipnější komediální show v Praze od Blood, Love and Rhetoric!

“Náš tým profesionálních komiků vezme vaše náměty, bude hrát podivné hry a stvoří nejfantastičtější, originální a povedené příběhy a skeče přímo před vašima bavícíma se očima!”

Míchání kanadských, amerických a britských improvizačních formátů s evropským jevištním cítěním a mezinárodní obsazení profesionálními herci, to je perfektní směs pro divadlo a humor. S BLR vystoupí  Marc Cram, Jim High, Jeff Koch, Sinead Phelps, Des Caminos and Dan Brown.