Dance performance

Alterra

Taneční skupina nesoucí shodný název jako o. s. Alterra vznikla s jasným cílem ukázat široké veřejnosti, jak krásná a bohatá je kulturní tradice zemí střední Asie právě prostřednictvím tance. Tanečnice se věnují kombinování prvků klasického perského tance a tradičních tanců centrální Asie, zejména Uzbekistánu.

Julio Martinez & Alexandra Atabekian

Pravé argentinské tango v podání profesionálních tanečníků ze studia Tango One.

Taneční pár Julio-Alexandra má vlastní autentický styl pravého argentinského tanga. Je to dáno vzácnou kombinaci mnohaletých zkušeností profesora Julia Martineze, tanečníka-maestro z Buenos-Aires a talentu a eleganci jeho partnerky Alexandry Atabekian. Jejich vystoupení vás zahalí do neopakovatelné atmosféry tanga, vášnivého tance plného života.

WWW

TiDiTaDe

Skvělé tanečnice, drsní bubeníci a několik metrů krychlových afrických bubnů. Nepřehlédnutelná a nepřeslechnutelná pražská skupina. Svou jedinečnou dynamikou a energií nelze vystoupení TiDiTaDe srovnávat s „normální“ kapelou. Hudebníci i tanečnice se již mnoho let a s neustále se stupňující intenzitou zabývají studiem Západoafrické hudby a tance. Členové TiDiTaDe čerpají inspiraci a zkušenosti od největších žijících legend této hudby a tance, prostřednictvím stáží v západní Africe (Guinea, Mali, Gambie, Senegal), ale také v Evropě kde mnoho nejen Afrických mistrů žije a vyučuje. A proto tak jako v Africe, hranice mezi publikem a hudebníky mizí a všichni se stávají účastníky úžasného kulturního zážitku.

 

Odkaz na webové stránky TiDiTaDe.

 

Rena Milgrom a Haern Gadbois

Přijďte se podívat na world fusion dance v podání Rena Milgrom v doprovodu Haern Gadbois. Rena Milgrom je tanečnice, choreografka a taneční terapeutka. Specializuje se také na romské tance. Po vystoupení bude následovat workshop romských tanců z Transylvánie.

 

Out of Bounds

Taneční skupina Out of Bounds, která se dostala až do semifinále Československo má talent, si pro Vás pod vedením Allana Lemaja připravuje ukázku hip hopu a poté se Vám budou věnovat pod pódiem v rámci workshopu.

https://www.facebook.com/pages/Out-of-bounds/121366737902178?fref=ts

 

Loading...