Pohoštění

Ulice všech chutí letošní rok nabídne

Občerstvení a národní kuchyně, které můžete tento rok ochutnat, pocházejí z Arménie, Ukrajiny, Kyrgyzstánu, Čečenska, Etiopie, Iráku, Pákistánu a Jižní Ameriky

Komunitní ethnobrunch

Princip komunitního stolování počítá s tím, že stoly se plní dobrotami, které připraví každý z Vás a podělí se o ně s ostatními. Stoly respektive stolky z paletek se na nádraží budou prohýbat podle toho, jak štědří k sobě navzájem budeme…těšíme se na Vás a společné stolování!

Stánky zemí migrantů

Sierra Leone

Prodej tradičního jídla a pletení copánků

Gruzie

Prodej gruzínského jídla a vína

Indie

Bollywoodské tance a prodej tradičního indického jídla

Čečensko

Prodej tradičního jídla

Rusko

Prodej nevšedních suvenýrů a tradičních pelmeňů, workshop malování akvarely pro začátečníky

Írán

Prodej tradiční perské kuchyně 

Eliášova káva 

Kávový specialista Eliáš Vám představí a uvaří výběrovou kávu dováženou a praženou rodinnou firmou z provincie Daklak v Jižním Vietnamu. Přijďte ochutnat a seznámit se s různou formou přípravy kávy, ochutnejte kávu s nádechem lískových oříšků, čokoládových tónů a příjemné chuti. Pochutnat si můžete dát vyhlášené domácí kávové sušenky a makronky. Svoji kreativitu můžete projevit během workshopu “ Tvoříme s kávou“, ze zrnek si namalujete svůj kávový obrázek.

Ethnocatering

Občerstvení bude možné zakoupit u sociálního podniku Ethnocatering nabízejícího etnické pokrmy z Afghánistánu, Gruzie, Iránu a dalších zemí. 

 

Loading...