Rok 2021. Spolu s vámi již 15 let

Letos se bude konat již 15.ročník interkulturního festivalu RefuFest.

Již 29. června postavíme pro vás na Střeleckém ostrově stánky, kde reprezentanty různých národů vám nabídnou náhled do zákulisí jejích tradic a kultury. Přijďte nasát plnými doušky atmosféru Arménie, Ázerbájdžánu, Běloruska, Curacao (Dutch Antilles), Čečenska, Ecuadoru, Guatemaly, Italie, Kolumbie, Kyrgyzstánu, Mexika, Německa, Pákistánu, Palestiny, Slovenska, Sýrie, Tatarstánu, Ukrajiny, Vietnamu.

Prostřednictvím radostné oslavy chceme ukázat, že cizinci jsou součástí české společnosti. Spolu s aktivními migranty již od začátku budujeme malé kulturní světy, které budou na festivalu prezentovat jednotlivé migrantské komunity– bude se jednat jak o statické stánky s jídlem a kulturními artefakty, tak i divadla, workshopy, taneční vystoupení a národní hry. V letošním roce chceme jeho prostřednictvím také manifestovat solidaritu s uprchlíky prostřednictvím tematických diskuzí a workshopů.

Radujte se spolu s námi – bez předsudků a beze strachu! Užijte si den plný workshopů, hudby, tance, divadla a v neposlední řadě – výtečného jídla a, hlavně, rozmanitostí a solidarity národů.
 
 
Loading...