Program RefuFest 2018

 Dětský program Hudba, koncert Divadlo Výstava Open mic Film Workshop Debata Jídlo

 

Pátek 8. 6. 2018

  Venkovní pódium Pódium / bar Malý
konferenční sál/cafe
cafe Vnitřní dvůr Druhý dvůr Výstavní prostor Velký konferenční sál / bar Kino Prostor/kino
8.00–9.00       Chill out zone            
9.00–10.30 Program pro školy   Program pro školy
11.00–12.30 Výstava Ateliéru InBáze
11.45–13.00  
13.00–14.00     ,,Každého svět“ – výstava (celý den)     Praha očima cizinců – výstava (celý den)      
16.30–17.30              
17.30–18.30     17.30-20.00 NNO Fair     Film (In)visible Cities: Istanbul – promítání a diskuse   
18.30–19.30 Nina Rosa   Hledání nového domova – debata   Pomáháme uprchlíkům (…) – debata Reclaiming/Re-framing a (ne)viditelné příběhy – vernisáže  
19.30–20.30 Jannis Moras & band        Legal Alien in Prague – výstava (vernisáž o 19:30)   20:00 Bohu žel – film a diskuse  
20.30–21.00 Fire Show & Tribal Dance            
21.00–22.00 Tygroo           TĚLO – HLAS – JAZYK  
22.00–24.00   DJ Killabeatmaker              

 

Sobota 9. 6. 2018

  Venkovní pódium Pódium / bar Malý
konferenční sál/cafe
cafe Vnitřní dvůr Druhý dvůr Výstavní prostor Kreativní prostor / bar Kino Prostor/kino
10.00–11.00     Dětský program – InBáze Chill out zone     Legal Alien in Prague – výstava (celý den)    Reclaiming / Re-framing workshop  
11.00–12.00 Vokální skupina Natalie Mrazové Krutý Krtek Stánky s občerstvením    
12.00–13.00

Alvina Aghajanyan a kolektiv
12:30 Belarus dance workshop
  Workshopy Reclaim/Re-fr. a (ne)viditelné příběhy prohlídky  
13.00–14.00 Praguesirens Workshop s Metaculturou Filmy – soubor  
14.00–14.30 Margarita Bildaeva    
14.30–15.00   Angklung/Therapy to Happy Praha očima cizinců – výstava (celý den) Reclaim/Re-fr. a (ne)viditelné příběhy prohlídky  
15.00–16.00 Džezvica     Mise: Domov performance pro deti
16.00–16.30 Infinit Dance Club Asamblea Abierta de Praga: Roles and Techniques for Debates Plavba  
16.30–17.00      
17.00–18.00 Feri & The Gypsies    Babylon – divadlo pro deti   Sonita  
18.00–18.30 Vitor Mendes workshop   ,,Každého svět“ – výstava (celý den)   Sjednocení kruhu kolem zpívající mantry  
18.30-19.00        
19.00–20.00 Katarzia     Do you see what I see?
UNHCR výstava (celý den) 
Sestry  
20.00–21.00   Stand up komedie        TĚLO – HLAS – JAZYK  
21.00–22.00 Gerald Clark & 2127 Sounds            
22.00–01.00   Dmitrievna // Good Music Bad DJ feat Doktor Egg Výstava Ateliéru InBáze (celý den)